شرکت تولیدی -صنعتی ژالاپ در سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را با نام ماشین سازی خادمی در زمینه ی ساخت و تولید ماشین آلات تزریق پلاستیک با هدف رفع نیازهای اولیه انسانی و ایجاد اشتغال و کمک به اقتصاد جامعه آغاز نمود.
دو رکن مشتری مداری و کیفیت از ابتدای شروع این کسب و کار سرلوحه ی کلیه اقدامات این شرکت قرار گرفت و پس از ۹ سال حضور در صنعت ساخت و تولید ماشین آلات و قالب های تزریق پلاستیک و با توجه به دارا بودن نیروی انسانی مجرب ، به منظور مشارکت در ارتقاء بهداشت جامعه تصمیم گرفت فعالیت خود را در حوزه ی تولید ظروف یکبارمصرف تزریقی و انواع قطعات پلیمری ، شروع نماید.

این شرکت از سال 1370 با اهداف :
1) مشارکت در بالا بردن ظرفیت تولید داخلی.
2) به کارگیری تکنولوژی روز دنیا در تولید محصولات یکبار مصرف و قطعات پلیمری.
3) صادرات به کشورهای همسایه و دستیابی به بازارهای خاورمیانه .

در زمینه صنعت پلیمر اقدام به گسترش خطوط تولید ظروف یکبار مصرف قنادی ، لبنی ، غذائی و ... و همچنین تولید انواع قطعات پلیمری لوازم خانگی ، صنعتی ، کشاورزی و ...نمود و با استعانت از خداوند متعال و پشتوانه شعار " جایی که ما باور داریم شما در اولویت هستید " و همچنین کیفیت کالاهای تولیدی ، جزو اولین شرکت های فعال در این حوزه ،موفق به اخذ پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور ، در استان اصفهان گردید.

در همین راستا رعایت اصول حرفه ای در کسب و کار را به عنوان الگویی به منظور دستیابی به اهداف سازمانی خود در نظر گرفت و اکنون پس از گذشت بیش از 30 سال فعالیت مستمر ، خانواده ژالاپ جزو شناخته شده ترین تولیدکنندگان در این زمینه می باشد.

تولید کننده انواع ظروف و محصولات یکبار مصرف

محصولات قنادی

این محصولات نظیر پایه و واسطه کیک ، صفحه و سینی کیک ، زانت ، شکلات خوری و جعبه در سایز و طرح های متنوع برای استفاده در قنادی‌ها تولید می‌گردد.

نمایش محصولات
محصولات یکبار مصرف

این محصولات نظیر دیس ،‌ ظرف غذا ، ظرف درب دار ، قاشق بستنی ، قاشق فالوده ، قاشق ، چنگال و کارد غذاخوری و پک‌های رستورانی در سایز و طرح های متنوع تولید می‌گردد.

نمایش محصولات
محصولات بهداشتی

دستکش یکبار مصرف پلاستیکی ساخته شده از مواد ۱۰۰ درصد پلی اتیلن و با دستگاه‌های تمام اتوماتیک برای استفاده در امور پزشکی ، آزمایشگاهی ، آشپزی ، خانه داری ، باغبانی و ... تولید می گردد.

نمایش محصولات
محصولات ژالاپ را بشناسید
اصفهان ، شهرک صنعتی جی ،‌ خیابان یکم ، فرعی ۱۴ ، پلاک ۱۸۴