شرکت تولیدی صنعتی ژالاپ در سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را با نام ماشین سازی خادمی در زمینه ی ساخت و تولید ماشین آلات تزریق پلاستیک آغاز نمود . دو رکن مشتری مداری وکیفیت از ابتدای شروع این کسب و کار سرلوحه ی کلیه اقدامات قرار داشته و دارد . پس از ۹ سال حضور در صنعت ساخت و تولید ماشین آلات تزریق پلاستیک با توجه به دارا بودن نیروی انسانی با تجربه ، شرکت تصمیم گرفت فعالیت خود را در حوزه ی تولید قطعات پلاستیکی و تزریقی ، با عنایت به ارکان پایه گذاری شده در هنگام آغاز به کار ، شروع نمائید. اکنون پس از گذشت بیش از ۳۰ سال فعالیت مستمر ، خانواده ژالاپ جزء شناخته شده ترین تولید کنندگان در این حوزه می باشد.
در راستای توسعه محصول – بازار و چشم انداز استراتژیک، خانواده ی ژالاپ از سال ۱۳۷۰ اقدام به تولید ظروف یکبار مصرف لبنی و غذائی نمود. توجه به توسعه و تنوع سبد کالای لبنی و غذایی و لحاظ نمودن کیفیت قابل قبول از جمله اهداف استراتژیک سازمان در این حوزه می باشد.
این شرکت با توجه به نیاز جامعه و در جهت ارتقاء سطح بهداشت کالاهای مصرفی در زمینه ظروف یکبارمصرف و بسته بندی ( قنادی ، غذایی ، لبنی و ….)، اولین شرکتی است که موفق به اخذ پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور ، در استان اصفهان شده است.
خانواده ی ژالاپ رعایت اصول حرفه ای در کسب و کار و توجه به تمامی ارکان حرفه ای تولید و رقابت را به عنوان چراغ راهنما در جهت دستیابی به اهداف متعالی سازمانی خود در نظر داشته و می دارد.

تولید کننده انواع ظروف و محصولات یکبار مصرف

محصولات قنادی

این محصولات نظیر پایه و واسطه کیک ، صفحه و سینی کیک ، زانت ، شکلات خوری و جعبه در سایز و طرح های متنوع برای استفاده در قنادی‌ها تولید می‌گردد.

نمایش محصولات
محصولات یکبار مصرف

این محصولات نظیر دیس ،‌ ظرف غذا ، ظرف درب دار ، قاشق بستنی ، قاشق فالوده ، قاشق ، چنگال و کارد غذاخوری و پک‌های رستورانی در سایز و طرح های متنوع تولید می‌گردد.

نمایش محصولات
محصولات بهداشتی

دستکش یکبار مصرف پلاستیکی ساخته شده از تکنولوژی پیشرفته غوطه وری برای استفاده در امور پزشکی ، آزمایشگاهی ، آشپزی ، خانه داری ، باغبانی و ... تولید می گردد.

نمایش محصولات
محصولات ژالاپ را بشناسید
اصفهان ، شهرک صنعتی جی ،‌ خیابان یکم ، فرعی ۱۴ ، پلاک ۱۸۴